Warning: The magic method Bunyad_Demo_Import::__wakeup() must have public visibility in /home/u312109734/domains/dreambitches.org/public_html/wp-content/plugins/bunyad-demo-import/inc/class-ocdi-main.php on line 352
Czy laser frakcyjny CO2 poprawi naszą skórę? - Serwis informacyjny

Wraz z wiekiem nasza skóra zmienia się, wiotczeje, widoczne są pierwsze zmarszczki – procesy te związane są nie tylko z upływem czasu, ale i zmniejszaniem się ilości kolagenu w naszej skórze. Obecnie możemy korzystać z licznych kosmetyków i zabiegów poprawiających wygląd naszej skóry. Wśród nich szczególnie popularny jest laser frakcyjny CO2. Co warto o nim wiedzieć? Jak działa?

Laser frakcyjny CO2 – skuteczna walka o piękną skórę twarzy

Zabiegi z użyciem lasera frakcyjnego CO2 są dzisiaj jednymi z najczęściej i najchętniej wykonywanych. Szerokie zastosowanie tego urządzenia sprawia, że jest ono wykorzystywane zarówno do poprawy jakości skóry, jak i jej wyglądu. Laser frakcyjny emituje wiązkę światła, która jest precyzyjnie nakierunkowana na konkretne tkanki. Wiązka podgrzewa wodę wewnątrz komórki – w wyniku tego procesu woda odparowuje, a komórka zostaje uszkodzona. Zabieg powoduje wywołanie silnego procesu regeneracyjnego skóry, co pozwala na odbudowanie uszkodzonej tkanki nowymi komórkami. W jakich przypadkach zabiegi laserem frakcyjnym CO2 są polecane? Przede wszystkim laser pozwala na skuteczną walkę z bliznami pooperacyjnymi, bliznami potrądzikowymi czy pooparzeniowymi. 

Laser frakcyjny CO2 jest szeroko wykorzystywany w procesach odmładzania skóry – pozwala on na skuteczną walkę ze zmarszczkami, jak również z przebarwieniami czy wiotkością skóry. Jego zastosowanie pozwala na spłycenie zmarszczek, jak również na poprawienie kolorytu skóry. 

Zabiegi z wykorzystaniem lasera frakcyjnego CO2

Czy zabiegi z wykorzystaniem lasera frakcyjnego CO2 są bezpieczne? Zdecydowanie tak – są nie tylko bezpieczne, ale również wysoko skuteczne. Warto pamiętać, że przed zabiegiem należy unikać silnego promieniowania słonecznego oraz produktów czy kosmetyków, które mogą uszkodzić naskórek. Przed zabiegiem nasza skóra zostanie profesjonalnie oczyszczona i złuszczona, kolejno zaś: znieczulona. 

Comments are closed.

zobacz wiecej lun.pl https://humpday.com.pl/industrialna-doniczka-na-nozkach-wysoka-w-stylu-loft-nowy-wymiar-zieleni-w-mieszkaniu/