Depilacja laserowa jest zabiegiem, który pozwala na uzyskanie gładkiej i wolnej od włosów skóry. Efekt ten w przeciwieństwie do innych metod depilacyjnych utrzymuje się na stałe. Dzięki temu depilacja laserowa stała się wyjątkową metodą depilacji, która daje tak satysfakcjonujące efekty. Nigdy więcej golenia się maszynkami, kupowania pianek czy bolesnego odrywania wosku.

Depilacja laserowa – charakterystyka zabiegu

 

Na początku warto nadmienić, że depilacja laserowa gwarantuje swoje efekty tylko wtedy, kiedy cała seria zabiegów zostanie prawidłowo wykonana. Oznacza to, że jeden czy dwa zabiegi nie wystarczą. Z badań wynika, że najczęściej permanentny efekt uzyskuje się po przeprowadzeniu od 4 do 9 sesji w zależności od karnacji i gęstości włosów danego klienta.

 

Usuwanie włosów korzystając z dobroci depilacji laserowej najlepiej działa o klientów posiadających ciemne włosy i jasną skórę. Daje to duży kontrast przez co laser łatwiej podrażnia cebulki włosowe za pośrednictwem barwnika. Bowiem wszystko opiera się o funkcjonowanie dobrej jakości lasera, którego wiązka światła natrafia na skórę i włosy zatrzymując się na melaninie. Przekształca ona energię świetlną w cieplną – a podwyższonej temperatury nie wytrzymują cebulki włosowe. W takiej sytuacji dochodzi do niszczenia cebulek włosowych i usuwania włosów z powierzchni skóry.

 

Zobacz także: https://depilacja.pl/salony/depilacja-laserowa-warszawa-mokotow/

 

Osoby, które charakteryzują się ciemną karnacją i posiadają własne włosy mają utrudnione zadanie. W jasnych włosach znajduje się mniej melaniny i ciężej jest uszkodzić ich cebulki włosowe. Stąd takie osoby mogą być zmuszone do wykonania większej ilości zabiegów aby otrzymać satysfakcjonujący efekt.

 

Depilacja laserowa – Warszawa Mokotów

 

Z roku na rok przybywa coraz więcej osób zainteresowanych zabiegiem jakim jest depilacja laserowa. Warszawa Mokotów jest miejscem, które posiada dużą ilość różnorodnych salonów wykonujących depilację laserową. Warto jest postawić na te najbardziej sprawdzone salony, aby mieć pewność co do jakości ich sprzętu, a także profesjonalizmu zatrudnionych osób.

 

 

 

 

 

 

 

 

Comments are closed.

live url live url https://greenrepublic.pl/metal-w-twoim-wnetrzu-od-kwietnikow-po-stojaki-na-reczniki/