Kobiety uwielbiają dbać o swój wygląd. Makijaż i paznokcie, to dla wielu pań bardzo istotna kwestia. Wiele pań regularnie chodzi na pedicure i ozdabia swoje paznokcie.

Skuteczne metody przedłużania i zdobienia paznokci

Pedicurzystki bardzo często wykorzystują w swojej pracy akryl. Substancję tę nakłada się na naturalne paznokcie, w celu ich przedłużenia lub ozdobienia. Akryl, nie uszkadza płytki paznokcia, dzięki czemu jego stosowanie jest bezpieczne. Metoda akrylowa zdobienia paznokci sprawia, że efekt pedicure utrzymuje się około trzy do czterech tygodni. Akryl położony na paznokcie utwardza je, dzięki czemu są one odporne na uszkodzenia.

Jak wygląda zabieg nałożenia akrylu na paznokcie?

Zabieg nakładania akrylu na paznokcie powinno się rozpocząć od dezynfekcji całych dłoni, gdyż kolejnym krokiem jest usuwanie skórek. Paznokcie należy następnie odtłuścić, aby przyklejony na specjalny klej tips, dobrze się na nim trzymał. Tips powinno przykleić się w połowie długości naturalnej płytki oraz sprawdzić, czy jego boki pasują do tych naturalnych. Kolejny krok, to spiłowanie progu pomiędzy naturalną płytką a tipsem, zmatowienie paznokcia oraz nadanie mu kształtu. Na tak przygotowane paznokcie nakłada się primer, czyli specjalny płyn o działaniu odtłuszczającym, po czym na tips nakłada się akryl wymieszany ze specjalnym płynem i rozprowadza go na naturalną część paznokcia. Wszelkie powstałe nierówności należy na bieżąco korygować. Akryl nakłada się do momentu uzyskania odpowiedniej grubości oraz kształtu. Gdy akryl zrobi się suchy, można przejść do ozdabiania paznokci.

Paznokcie akrylowe można malować na różne kolory, ozdabiać je różnego rodzaju stemplami, a także przyklejać różnego rodzaju kryształki, czy też inne ozdoby. Metoda akrylowa zdobienia paznokci pozwala także na wybranie akrylu o określonym odcieniu lub kolorze.

Metoda akrylowa daje szerokie możliwości.

Dlaczego warto zdecydować się na akrylowe paznokcie?

Akrylowe paznokcie są bardzo odporne na uszkodzenia, dzięki czemu nie trzeba obawiać się o ich uszkodzenia. Metoda ta, doskonale sprawdza się u osób, które maja tendencje do obgryzania swoich własnych paznokci. Akrylowych paznokci nie da się obgryzać, co może pomóc w oduczeniu się tego nawyku.

Ładne i zadbane paznokcie są wizytówką kobiety. Zadbany wygląd wpływa na dobre samopoczucie i pewność siebie. Kobieta, która dobrze wygląda ma większe szanse na odniesienie sukcesu zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Warto dbać o siebie i iść przez życie z podniesioną głową.

Więcej informacji znajdziesz na stronie https://nailscompany.eu/kategoria-produktu/manicure/metoda-akrylowa/.

Comments are closed.

obat-polska.pl trzadesign.com.pl https://zycie.pl/artykul/kary-za-brak-ubezpieczenia/1233172