Zastawa stołowa to przede wszystkim eleganckie talerze dobrane zgodnie z naszymi potrzebami oraz gustem. Chcąc, aby nasz stół jadalny był zawsze piękny powinniśmy również pomyśleć o odpowiednich sztućcach. Nowoczesne komplety sztućców oferowane przez topowych producentów zaskoczą nas pod wieloma względami. Jakie sztućce warto kupić?

Sztućce dopasowane do potrzeb 

Współcześnie sztućce tworzone są nie tylko z myślą o trwałości, ale też o estetyce stołu. Projektanci i producenci nie ustają w staraniach, aby proponować klientom nowe kolekcje, które przyciągają wzrok i zachwycają każdego dnia. Sztućce Gerlach to jedna z najlepszych propozycji na polskim rynku – producent postawił na stal nierdzewną, która nie odkształca się, jest zabezpieczona przed korozją, nie jest podatna na zarysowania. Takie sztućce bez obaw możemy czyścić w domowych zmywarkach automatycznych. Marka Gerlach proponuje sztućce w różnorodnych odsłonach: klienci mogą kupować zestawy składające się z 24, 48 czy 68 elementów – komplety dobieramy przez wzgląd na nasze potrzeby. Producent nie poprzestał jednak na klasycznych kompletach – w sklepie internetowym producenta znajdziemy również sztućce pojedyncze, takie jak łopatki do tortu, ale i sztućce dla dzieci, odznaczające się nieco mniejszymi rozmiarami, jak również eleganckimi zdobieniami znanych postaci z bajek. 

Sztućce, które zachwycą

To, co bez wątpienia zwraca uwagę, to wyjątkowe zdobienia sztućców. W przypadku klasycznych kolekcji producent proponuje zdobienia zgodne z najnowszymi trendami, jak i klasyczne motywy florystyczne czy ornamenty. Możemy również zakupić sztućce o wysmuklonej linii, idealnie wpisujące się w trendy skandynawskie czy minimalistyczne. Sztućce są odpowiednio wyważone i profilowane, aby jedzenie było przyjemnością. 

Comments are closed.