Przestrzeń przy domu może być zaaranżowana w dowolny sposób – przekonują projektanci. Pomysł na mały ogród jest w zasięgu ręki – miejsce takie może być przestrzenią wypoczynkową, oazą zieleni lub też letnią jadalnią. Jakie meble i dodatki wybrać do niewielkiego ogrodu? Na co zwracać szczególną uwagę?

Pomysł na mały ogród z praktycznymi meblami

Niewielkie ogrody warto urządzać z głową. Taka przestrzeń daje wiele możliwości, o ile tylko wybierzemy odpowiednie meble i dekoracje. Oryginalny pomysł na mały ogród to meble technorattanowe, które dostępne są w rozbudowanych kolekcjach. W kolekcjach takich znaleźć można przede wszystkim leżanki ogrodowe, szerokie narożniki, ale też krzesła, fotele, stoliki i stoły. Tego typu pomysł na mały ogród pozwoli na wykreowanie niebanalnej przestrzeni o nowoczesnym charakterze, z którego korzystać będą chętnie wszyscy domownicy. Meble technorattanowe są trwałe – wynika to z zastosowania odpowiednich materiałów. Lekkie, aluminiowe stelaże nie odkształcają się, a okrycie mebli to plecionka technorattanowa, która nie wchłania wilgoci i nie płowieje.

Pomysł na mały ogród – dekoracje

Pomysł na mały ogród warto uzupełnić poprzez niebanalne dekoracje. Warto zwrócić uwagę przede wszystkim na kolorowe poduszki i pledy, które podniosą komfort wypoczynku i ochronią przed chłodnymi podmuchami wiatru. Dopełnieniem takich elementów mogą być dywany zewnętrzne, które dostępne są w pełnej palecie barw. Dywan zewnętrzny tworzony jest z materiałów w całości pochodzących z recyklingu. W ten sposób możliwe jest wspieranie odbudowy środowiska naturalnego. Dywany są odporne na ścieranie, zmienne warunki atmosferyczne. Świetnie też chronią stopy przed kontaktem z chłodną posadzką. Dywan nada przestrzeni przytulności i elegancji.

 

 

Comments are closed.