Warning: The magic method Bunyad_Demo_Import::__wakeup() must have public visibility in /home/u312109734/domains/dreambitches.org/public_html/wp-content/plugins/bunyad-demo-import/inc/class-ocdi-main.php on line 352
Wybieramy okna do salonu w stylu industrialnym - Serwis informacyjny

Styl industrialny przywędrował do Polski zza oceanu w latach 90., jednak prawdziwy rozkwit przezywa dzisiaj. Lofty luźno nawiązujące do estetyki zakładów przemysłowych są oryginalne, luksusowe i niezwykle efektowne. Klimat wnętrz zaprojektowanych w tej konwencji w ogromnej mierze kształtują okna. Jakie okna do salonu w stylu industrialnym wybrać? Sprawdź!

Okna do salonu w stylu industrialnym – przeszklenia w rozmiarze XXL

Aby mieszkania utrzymane w stonowanych, ciemnych barwach nie były ponure, należy zadbać o odpowiednie oświetlenie. Cechą charakterystyczną loftów są imponujące, wysokie okna wpuszczające do wnętrza maksimum światła słonecznego. Architekci zaznaczają, że okna do salonu w stylu industrialnym powinny zajmować przynajmniej połowę powierzchni ściany. W dobrych salonach zamówisz okna o wysokości nawet 3 metrów. Ciekawy efekt uzyskasz, jeśli wybierzesz modele ze szprosami naklejanymi albo międzyszybowymi.

Chłodne aluminium

Wnętrza loftów zdominowane są przez chłodne odcienie i surowe materiały, takie jak metal, beton, czerwona cegła, postarzane drewno. Ramy z białego tworzywa sztucznego zdecydowanie nie pasują do tego zestawu. Spójną częścią dopieszczonej aranżacji będą okna osadzone w wąskich ramach z aluminium. Szare, antracytowe albo granatowe ramy aluminiowe wykazują wysoką odporność na czynniki zewnętrzne i uszkodzenia mechaniczne. Łatwo utrzymać je w nienagannej czystości i nie wymagają czasochłonnej impregnacji.

Chcesz nieco ocieplić zimne wnętrze? W takim razie wybierz okna drewniano-aluminiowe. Wewnętrzna, drewniana część będzie ciekawym akcentem urozmaicającym aranżację i sprawi, że pomieszczenia będą bardziej przytulne.

 

 

 

Comments are closed.

Taboret industrialny stołek w stylu loft zobacz wiecej live url