Olbrzymi wybór mebli ogrodowych sprawia, że zaprojektowanie ciekawej przestrzeni wypoczynkowej blisko domu nie jest już wyzwaniem. Wśród licznych propozycji warto zwrócić uwagę na elementy takie jak nowoczesna huśtawka ogrodowa – huśtawka nie tylko pozwoli nam komfortowo wypoczywać, ale też całkowicie zmienić odbiór naszego tarasu czy ogrodu. Jak to możliwe?

Czy nowoczesna huśtawka ogrodowa sprawdzi się na tarasie?

Nowoczesne wzornictwo, doskonałe parametry techniczne oraz piękny wygląd – tak w skrócie opisać możemy wiszące fotele. Nowoczesna huśtawka ogrodowa to elegancki mebel, który zaprojektowany został zgodnie z najnowszymi trendami. Nowoczesna huśtawka ogrodowa może stanowić jeden elementy wypoczynkowy na balkonie lub też być zestawiona z sofą czy wygodną leżanką ogrodową – możliwości jest wiele. Mebel ten pozwoli nam swobodnie bujać w obłokach, oderwać się od ziemi, a obszerny kokon skutecznie ochroni nas przed silnymi podmuchami wiatru oraz promieniami słonecznymi – mówią pracownicy sklepu gardenspace.pl. Aranżując przydomowy taras czy ogród z wykorzystaniem huśtawki ogrodowe pamiętajmy o tym, aby zadbać też o dodatki w formie kwiatów – ulubione rośliny warto posadzić w technorattanowych donicach. 

Jak zbudowana jest nowoczesna huśtawka ogrodowa?

Wysoka jakość wykonania jest wynikiem zastosowania trwałych materiałów o wysokiej odporności na uszkodzenia. Stelaż mebla tworzy lekkie aluminium malowane proszkowo. Ten rodzaj tworzywa zabezpieczono przed wilgocią oraz korozją. Wierzch to plecionka technorattanowa – jest to materiał syntetyczny odporny zarówno na wilgoć, jak i na płowienie. Warto dodać, że tworzywo to zachowa oryginalny kolor na długi czas, nie jest ono podatne na płowienie. W okresie jesieni i zimy huśtawka ogrodowa powinna zostać osłonięta pokrowcem ogrodowym. 

Comments are closed.

zobacz więcej live url esystem.com.pl