Granatowa kuchnia kojarzona jest z nowoczesnym stylem aranżacyjnym. Aczkolwiek, wystarczy dobrać do tego odpowiednie kolory, aby całe pomieszczenie przypominało aranżację klasyczną, tradycyjną. Jedno jest pewne – kuchnia w tym kolorze na pewno spodoba się wielu osobom.

Ciekawe aranżacje wnętrz

Przecież nikt nie powiedział, że granatowa kuchnia oznacza tylko i wyłącznie jeden kolor. Wręcz przeciwnie, to dobra podstawa do tego, aby wprowadzić do środka ciekawe dodatki, jak np. złoto pod postacią gałek na klamkach. Tego typu zestawienie jest idealną propozycją dla osób, które cenią sobie aranżacje w stylu glamour. A może połączenie granatowego z bielą? Niezwykle wyszukana elegancja, która na myśl przywodzić może wnętrza pałacowe? Myśląc o stylu tradycyjnym, warto postawić na naturalne połączenie drewna z odcieniem granatowym. Ciekawa, przytulna propozycja, która pomoże wprowadzić do kuchni charakterystyczny klimat.

Granatowa kuchnia z odpowiednimi blatami

Najważniejszy element, który zapewniać będzie wygodę oraz komfort podczas przyrządzania posiłków. Blaty robocze muszą zostać wykonane z solidnych materiałów. Aczkolwiek, i tu warto również sprawdzić, jakie połączenia kolorystyczne będą najciekawszą propozycją. Do wyboru są bowiem marmurowe i białe blaty kuchenne, które świetnie pasują do kuchni eleganckiej. Drewniane blaty kuchenne są solidne, ale na bieżąco muszą być konserwowane w tradycyjnej kuchni. Czarne blaty kuchenne są doskonałą propozycją do wnętrz urządzonych w stylu nowoczesnym. 

 

Comments are closed.